Anasayfa
iletişim
biz
Kuruyemişte Aradığınız Tazelik...  
 

TOROSLULAR GIDA SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

Türkçe

Anasayfa

Ürünler

İletişim

Faydalı Bilgiler

İncir İmalatı

 
MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ

    Toroslular Gıda 1960 yılında İstanbul'da ticari faaliyetine toptan kuruyemiş ve kuru meyve imalat ve dağıtımı ile başlamıştır. Aynı yıl Aydın ili Germencik ilçesinde son derece hijyen şartlarda üretim yapan ve ürettiğini iç-dış pazarlarda pazarlayan incir işletmesi de faaliyete geçmiştir.

     İlerleyen zamanda TOROSLULAR insan sağlığı, hijyen ve kalite güvenliği adına uyulması gereken tüm kurallara riayet ederek ISO 9001 : 2000 ve HACCP kalite güvenlik belgesi ve T.K.İ.B gıda sicil ve üretim belgelerini almaya hak kazanmış, kurumsal kimliğe sahip bir şirket olarak ve çalışanları ile beraber vizyonunu her zaman geliştirmeye açık bir şirket olarak varlığını sürdürecektir.

 

 

 
    Toroslular Gıda olarak kalite politikamız; müşteri odaklı bir hizmet anlayışı belirleyerek hijyenik, sağlıklı, güvenli ürünler sunmak.Bunun içinde; Hammadde temininden, depolamaya, üretimden müşterilere sunuma kadar geçen tüm aşamalarda; hijyeni, insan sağlığını, gıda güvenirliliğini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Müşteri istek ve beklentilerini tespit edip bunu temin ederek onları memnun etmek için; ilgili mevzuatları takip ederek uygulamak ve teknolojimizi yenileyerek sürekli gelişim sağlamaktır. Bütün çalışanlarımızı gıda hijyeni konusunda bilinçlendirerek üretimin ve satışın her aşamasında işini bilen, kaliteli hizmet sunan firma haline gelmek başlıca hedeflerimizdendir.
 

English

Homepage

About

Benefital Figd

Products

Contact

Copyright & Ahnis Ajans